Čís. položky 63

Schroetter Richard (Přerov 1893)

Portrét paní Liesl Schön, signováno vpravo nahoře Schroetter, na zadní straně popsáno Frau Liesl Schön (Dr. Fritz Schön) Schroetter 1935, olej/plátno, 95 x 71,5 cm, lehce poškozená malba (Šm)

19.09.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Umění 20. století
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015